Obchodní podmínky

I. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
1. Provozovatelem serveru www.antikbrno.cz firmy TIMIKART s. r. o., Slovákova 2, 60200 Brno, Czech Republic, IČ: 05243696, DIČ: CZ05243696 (dále jen provozovatel). 
2. www.antikbrno.cz je internetový server, který slouží k zveřejnění nabídky provozovatele serveru za účelem komisního a hotovostního prodeje zboží na veřejné počítačové síti Internet pod doménou www.antikbrno.cz.
3. Server www.antikbrno.cz je zaměřen na zprostředkování prodeje věcí movitých, především starožitného charakteru, předmětů kulturní hodnoty nebo předmětů, které se svou povahou předmětům kulturní hodnoty blíží. Provozovatel svým uživatelům nabízí volný prodej, tj. prodej s pevnou cenou.)

II. PLATEBNÍ PODMÍNKY
1. Kupní cena uváděná v el. katalogu www.antikbrno.cz je cenou konečnou.
2. Kupní cena nezahrnuje náklady vzniklé v souvislosti s realizací nákupu, tj. poštovné, balné nebo náklady na dopravu, či případné vývozní povolení u předmětů zasílaných do zahraničí.
3. V případě, že bude předmět zasílán na dobírku Českou Poštou, provozovatel si vyhrazje právo na navýšení ceny dle platných sazebníků České Pošty. V jiných případech bude dopravné řešeno individuální dohodou.

III. DODACÍ PODMÍNKY
1. Jsou sjednávány individuálně dle typu objednaného zboží

IV. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
1. Veškeré data a osobní údaje získané prostřednictvím aplikací a obchodním stykem mezi prodávajícím, provozovatele a kupujícícm budou použity dle platných zákonů České Republiky a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím osobmám.

V. ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ
1. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu obchodních podmínek, dle platného obchodního zákoníku české Republiky.
2. Pokud kdokoliv nesouhlasí s obchodními podmínkami provozovatele el. katalogu www.antikbrno.cz nesmí tento systém používat.

NEJSME PLÁTCI DPH

Jakubíček webdesign